Moderní vzdělávání vyžaduje nové a inovativní přístupy, které jsou efektivní z pohledu šetření času i financí. Zkrátka je potřeba za relativně krátký čas poskytnout co nejvíce informací nebo zprostředkovat dostatečný náhled do problematiky účastníkům kurzu tak, aby se orientovali, osvojili si základy a mohli profesionálně zastávat svoji pracovní pozici.

Modulové vzdělávací programy přináší možnost vzdělávat se ve specifických oblastech, kde si osvojíte dovednosti a vědomosti bez nutnosti trávit celý den na kurzu, nebo naopak můžete v jeden den absolvovat dvě různá témata (v případě objednávky na klíč). 

Výhodou je práce v menší skupině maximálně deseti účastníků, což přináší ještě větší interakci lektora s účastníky kurzu a možnost nakombinovat si programy dle vašich vzdělávacích potřeb, či absolvovat větší počet kurzů a témat v průběhu roku.

Nabídka vzdělávacích programů

Jak se dostat mezi lidi
Jak si nastavovat osobní hranice
Pomůcky k samostatnosti – hospodaření s penězi, vaření, péče o domácnost
Sebeobhájci: nic o nás bez nás
Spolupráce s rodiči / příbuznými dospělých uživatelů sociální služby

Máte zájem o kurz na klíč?

Není nic jednoduššího, než vyplnit krátký poptávkový formulář. Ozveme se vám s přesnou cenovou nabídkou, společně domluvíme konkrétní termín a případné další podrobnosti.

📝 Poptávkový formulář – mám zájem o kurz na klíč