Unikátní webinář připravuje učitele na práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami

Proč nejde inkluze jako po másle? Důvodů je více, ale jedním z těch nejdůležitějších je nepřipravenost učitelů běžných škol na práci s dětmi s tzv. speciálními vzdělávacími potřebami (SVP). Na tuto situaci jsme se rozhodli reagovat tím, že jsme připravili akreditovaný webinář pro učitele běžných škol, který je má v kostce se základními principy práce s dětmi s různými SVP seznámit.

Webinář „Speciální pedagogika v kostce“ tvoří dohromady 9 témat po 3 hodinách a probíhá jednou týdně v odpoledním čase. Prvního běhu se zúčastnilo 22 pedagogů z celé České republiky. Vzhledem k velmi hezkým ohlasům a na základě zájmu dalších pedagogů jsme se rozhodli webinář opakovat na podzim 2023.

Moc se mi kurz líbil a určitě bych si ho zopakovala, ještě jednou děkuji všem lektorům, jste úžasní, vstřícní, chápající, přátelští i věcní. Moc děkuji za tento kurz.
Seminář byl plný nových, zajímavých informací. Krásně zpracovaná témata. Úžasní lektoři, kteří věděli o čem mluví. Super byly i skupinové práce.
Byla jsem s vaším seminářem velmi spokojená. Lektoři a přátelská atmosféra i mezi námi zúčastněnými. Témata super, přínosné a věcné. Moc se mi seminář líbil, děkuji za všechny lektory.
Největší výhodu vidím v tom, že člověk nemusel nikam složitě dojíždět. Musím říct, že celý webinář je celkově hodně zajímavý. Využiji spoustu věcí i v praxi.
Já děkuji za váš webinář, jiný podobný – speciální pedagogika takto v kostce – nikdo jiný nenabízí. Pokud chce někdo získat znalosti v těchto oborech a nemá možnost studovat VŠ (šance na přijetí není velká, míst je málo, nebo z časových důvodů) – je váš webinář jediná možnost, jak zjistit více o práci s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Myslím, že váš webinář by měla absolvovat většina pedagogů a asistentů, kteří již ve školství pracují, a zlepšila se tak díky tomu jejich spolupráce v praxi.

Všechny kurzy pro pedagogické pracovníky:

Žádný kurz nenalezen.